Zayıflama Diyetleri şişmanlatıyor ve hasta ediyor.


Diyet yapmadan, bedene enerji kısıtlamaları dayatmadan
kilo sorunlarından uzak kalmak ya da kilo vermek
mümkün.


Kısıtlama Mikrobu Çöpe dizisinden yayınladığımız kitaplarla
buluşarak Diyetsiz Kalıcı İncelik yolunda ilerleme kararı
alanlara blogumuzda tüm gücümüz ve deneyimimizle
yardıma çalışacağız.

29 Temmuz 2007

Zayıflama Diyetleri Çöpe ücretsiz e-kitap (1)

ZAYIFLAMA DİYETLERİ ÇÖPE
Dr. Ozan Tunçer & Nathalie Tunçer
© 2006 Ozan Tunçer & Nathalie Tunçer
Bu kitabın her türlü yayın hakları Fikir ve Sanat Eserleri Yasası gereğince Nathalie Tunçer ve Ozan Tunçer'e aittir.
Elektronik ortamda kopyalanabilir. Kaynak göstererek, tamamı veya parçalar halinde elektronik ortamda izin almadan yayımlanabilir.


GİRİŞ

“İncelmek ve İnce Kalmak İçin Zayıflama Diyetleri Çöpe” isimli kitabımız mayıs 2003'de okurlarla buluştu. O günden bugüne geçen sürede, bir yandan yeni kitaplarla kilo sorunlarına gerçek ve kalıcı çözümler bulmak isteyenlere yardımcı olmaya çaba gösterdik, bir yandan da satırlarımızda okudukları ile diyet tuzağından kurtulma ve Diyetsiz Kalıcı İncelik yolunda ilerleme kararı alanların, akıllarına takılan ve çeşitli yollarla (e-mail, telefon, mektup...) bize ulaştırdıkları sorulara doyurucu ve sorunları çözmeye yardımcı yanıtlar vermeye gayret ettik.

“Zayıflama Diyetleri Çöpe” hem içtenlikle savunduğumuz ana fikirleri hatırlatma (ya da bugüne dek satırlarımız ve düşüncelerimizle tanışmamış olanlara neden ve nasıl “kilo sorunlarının bedensel ve ruhsal sağlıklılık koşullarında ancak ve ancak diyetsiz, kısıtlamasız çözülebileceğini” kısaca açıklama), hem de bize yöneltilen soruların içinden en çarpıcı ve en geniş kitleleri ilgilendirebilecek olanlara yanıt oluşturma görevlerini üstleniyor. Diyetleri, enerji kısıtlamalarını elinin tersiyle itip, cesaret ve kararlılıkla Diyetsiz Kalıcı İncelik yolunda ilerleyenlerin aldıkları ve bize yansıttıkları sevindirici sonuçlar, bizde çalışmalarımızı, yöntemimizi daha geniş topluluklara ulaştırma isteği uyandırıyor.

Medya, çalışmalarımızı ve sonuçlarını sizlere yansıtmakta zaman zaman çekingen davransa da, bazılarınız “Kısıtlama Mikrobu Çöpe” dizisindeki kitaplarımızla tanıştınız. “Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı”, “Zayıflamak” ve “Şişmanlamıyorum” en basit, en anlaşılır haliyle... Diyetsiz Kalıcı İnceliğin sırlarını sizlere aktarabilmek iddiasındaki eserlerimiz. ONG adını verdiğimiz kendi yayın evimizin ilk ürünleri olan bu kitapları piyasaya sunarken, fiyatları ile kolay ulaşılabilir olmalarına da özen gösterdik.

Okumaya başladığınız eykitap (elektronik yazılımlı...) hem şimdiye dek elimizde birikmiş soruların yanıtlarını hem de bundan sonra blogumuzda ve diğer sanal ortamlarda sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizin anahtarlarını içeriyor.

İşte böylesi, bizce, önemli görevleri üstlenen bir eykitabı en geniş okuyucu kitleleri ile buluşturabilme düşüncesi ile tamamen ücretsiz olarak, sizlere sunmak istedik. Beğenilerinizin bu eykitabın başkalarına ulaştırılmasına katkıda bulunabilmesini umut ederek, keyifli eysatırlar diler... blogumuzda buluşalım deriz.