Zayıflama Diyetleri şişmanlatıyor ve hasta ediyor.


Diyet yapmadan, bedene enerji kısıtlamaları dayatmadan
kilo sorunlarından uzak kalmak ya da kilo vermek
mümkün.


Kısıtlama Mikrobu Çöpe dizisinden yayınladığımız kitaplarla
buluşarak Diyetsiz Kalıcı İncelik yolunda ilerleme kararı
alanlara blogumuzda tüm gücümüz ve deneyimimizle
yardıma çalışacağız.

25 Mart 2007

Kitaplarımız bulunmuyor

Çok sayıda okurumuz, kitaplarımızı bulamadıklarını söylüyorlar. Biz de onlara İnternet'te alabileceklerini hatırlatıyoruz, ancak biliyoruz ki bu herkes için bir çözüm olmuyor.
Kitap piyasası artık bir atılır mallar pazarı gibi çalışıyor, bir kitap piyasaya ilk çıktığında raflarda kendine yer buluyor, ondan sonra ise işi zorlaşıyor. Aslında okurun talebi üzerine kitapçının dağıtım şirketinden kitabı istemesi gerekir ama hepsi bu çabayı göstermiyor...
Zayıflama Diyetleri Çöpe ücretsiz kitabını yayımlarken, hedefimiz daha fazla insanı fikirlerimizle tanıştırmak ve diyet ve kısıtlamaların dışında kilo kontrolünün mümkün olduğundan geniş toplulukları haberdar edebilmekti.
Ücretsiz olarak yayımlamış olduğumuz bu kitap “Kısıtlama Mikrobu Çöpe” düşüncesi ve “Diyetsiz Kalıcı Zayıflama” uygulamasının bir özeti. 65 sayfalık bir özet kitapla tüm tedaviyi anlatmanın ve tüm anahtarları sunmanın mümkün olmadığını biliyoruz. Ancak bu başlangıç bile kısa sürede olumlu ve umut verici gelişmelere yol açtı. Diyetsiz Kalıcı Zayıflama düşüncesi etrafında forumlar oluştu, bazen diğer forumlarda da (bazı diyetçi forumlarında bile) bu görüşler okur ve uygulayıcılar tarafından duyurulmaya başlandı. Diyetlerle zayıflamaya kalkışmanın umutsuzluğunu fark etmeye başlayanlar birbirleriyle yardımlaşarak, Diyetsiz Kalıcı Zayıflama'yı hayata geçirmeye başladılar. İşte tüm bunlar bizi çok sevindiren gelişmeler.
Kısıtlama Mikrobu Çöpe dizimizin 3 kitabı “Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı”, “Zayıflamak” ve “Şişmanlamıyorum” isimlerini taşıyor ve okurlarına kapsamlı, gerçek ve her ne kadar kitapların her biri 5,95 YTL fiyatla satılsa da, ücretsiz bir tedavi ve kilo kontrol yöntemi sunma hedeflerini taşıyor.
Görüşlerimizle buluşanlara önerimiz şu: (bazen söylediklerimiz reklam olarak eleştirilse de) yöntemimizle gerçekten tanışmak ve söylediklerimizi yaşadıklarınızla karşılaştırmak için kitaplarımızı satın alarak, kilo sorunlarınızı tamamen ve kalıcı olarak çözmek için gerçek bir adım atın.
Kitaplarımızı teminde güçlüklerle karşılaşırsanız kitabevinize ısrar edin (kitaplarımızın dağıtımı ikiA şirketi tarafından yapılıyor) ya da İnternet'ten alış veriş korkunuzu yenerek İnternet kitap satış sitelerinden birinden kitaplarımıza ulaşın.
Aldığınız kitapları okuyun! Sayın Av. Kemal Bey'in hoşuna gitmeyebilir ama sakın eserlerimizi yemeye kalkışmayın!